< نحوه ثبت نام جدید سهام عدالت :: دانلودخانه ، خانه دانلود

دانلودخانه ، خانه دانلود

دانلود همه چیز

در این وبلاگ قصد دارم مطالب و نرم افزارهای مفید به همراه آموزش کامل و همچنین فیلم و سریال های کمیاب را بصورت رایگان قرار بدم .

کلمات کلیدی

دانلود فیلم ایرانی جدید

دانلود فیلم های جشنواره فجر 95

دانلود فیلم ایرانی 96

دانلود فیلم ایرانی جدید 95 با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی 95

fajr 95

قرار دادن کد پاپ آپ در قالب وبلاگ

آموزش قرار دادن کد پاپ آپ در قالب وبلاگ

کانال شبکه نمایش خانگی

دانلود نمونه سوالات هماهنگ نهم

دانلود نمونه سوالات هماهنگ استانی خرداد 95 همراه با پاسخ

شماره شبا برای سهام عدالت

ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت برای دریافت سود سهام عدالت

تعیین شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت

کسب درآمد از وبلاگ با قرار دادن کد پاپ آپ

قرار دادن کد پاپ آپ در وبلاگ blog.ir

قرار دادن کد پاپ آپ در قالب وبلاگ پرشین بلاگ

قرار دادن کد پاپ آپ در قالب وبلاگ میهن بلاگ

قرار دادن کد پاپ آپ در قالب وبلاگ رزبلاگ

قرار دادن کد پاپ آپ در قالب وبلاگ بلاگفا

قرار دادن کد popup در وبلاگ

افزایش رتبه الکسا سایت یا وبلاگ

دانلود پاسخ پیک بهاری

دانلود پاسخ تکالیف نوروزی

دریافت سود سهام عدالت

ثبت نام سهام عدالت

آموزش کسب درآمد از طریق اینترنت

دانلود رقص بازیگران زن

پیگیری سبد کالا با کد ملی

شماره پیامک سبد کالای جدید

 • ۰
 • ۰

رئیس سازمان خصوصی‌سازی امروز در نشست خبری با خبرنگاران به تشریح وضعیت ساماندهی سهام عدالت پرداخت و گفت که پیشنهاد ارائه این سهام به کسانی که ثبت نام نکرده‌اند به شورای عالی اصل ۴۴ را داده‌ایم.

به گزارش ایسنا، میر علی اشرف عبدالله پوری حسینی در این نشست که با محوریت ساماندهی سهام عدالت در سازمان خصوصی سازی برگزار شد، گفت: با مصوبه شورای عالی اصل ۴۴ راه باز شد که بتوانیم کسانی که حق دارند سهام عدالت را داشته باشند، اما ثبت نام نکرده‌اند را بررسی کنیم و درباره ثبت نام آن‌ها پیشنهاد دهیم و اگر پیشنهاد ما را قبول کردند به آن‌ها هم سهام عدالت تعلق بگیرد.

وی افزود: هر کس برای سهام عدالت ثبت نام کرده حقش در مورد سهام عدالت برقرار است، ولی وضعیت فعلی شخص ملاک بوده که در صورت وجود شرایط گذشته به وی تخفیف داده خواهد شد.

پوری حسینی اضافه کرد: اتباع ایرانی داخل کشور یا ثبت نام کرده‌اند یا خیر. حالت سومی وجود ندارد. تا پایان سال ۱۳۹۴ یا کسی فرایند ثبت نامش قطعی و تمام شده و برگه را به آن‌ها داده‌ایم. اگر این طور نیست این فرد از نظر ما ثبت نام شده سهام عدالت و مشمول سهام عدالت نیست،

رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه از سوی شورای عالی اصل ۴۴ گفته شده که در مورد تمام کسانی که داخل آن ۴۹ میلیون نفر نیستند و ثبت نامشان انجام نشده پیشنهاد دهید خاطر نشان کرد: در مورد عده‌ای که ثبت نام نکرده‌ یا جامانده بودند، یا از اول حقی برایشان ایجاد نشد و اینکه باید از صفر مسیر ثبت نام را طی کنند اعلام شد که ما پیشنهاد ارائه دهیم که البته ما این ناشیگری را نمی‌کنیم که قبل از آنکه این طرح تصویب شود آن را رسانه‌ای کنیم که اگر تصویب نشد عده ای دلخور شوند، البته نه من سازمان خصوصی سازی، بلکه هر فرد دیگری مجاز است این پیشنهاد را انجام دهد.ثبت نام سهام عدالت با صدور مجوز هایی از طرف  دولت انجام میشود و دوره جدید ثبت نام با صدور مجوز جدید شروع خواهد شد و کسانی که در دوره ده ساله اولیه ثبت نام نکرده اند و یا ثبت نام نهایی انجام نداده اند میتوانند با مدارک شناسایی خود و ثبت اطلاعات در سامانه ثبت نام سهام عدالت را انجام دهند . 

گفتنی است که زمان ثبت نام و صدور مجوز از طریق پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت اعلام خواهد شد . 


کلیه افراد از امروز 18 اسفند میتوانند وارد سامانه سهام عدالت شوند و صورتحساب سهام خود را دریافت کنند 


برای ورود به سامانه سهام عدالت روی لینک زیر کلیک کنید ، پس از چند ثانیه روی گزینه رد کردن تبلیغ کلیک نمایید ، تا وارد سامانه سهام عدالت شوید . 


پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت (تمامی اخبار رسمی سهام عدالت )


سوالات متداول 


1) چگونه افراد می توانند مطمئن شوند که مشمول سهام عدالت هستند؟

پاسخ: به زودی سامانه تأئید عضویت و صدور صورتحساب مشمولین سهام عدالت در همین آدرس اینترنتی راه اندازی می شود و کلیه متقاضیان و آحاد مردم می توانند از طریق این سامانه از عضویت خود مطلع شده وآخرین وضعیت سهامداری شان را پی گیری و صورتحساب خود را مشاهده نمایند.

2) کدام اقشار جمعیت جزو واجدین شرایط دریافت سهام عدالت بوده اند؟

پاسخ: فهرست اقشار جمعیتی که در 10 سال گذشته واجد شرایط دریافت سهام عدالت شده اند به همراه تعداد ثبت نام شدگان هر یک از این اقشار، در بخش سهام عدالت همین پایگاه اطلاع رسانی قابل مشاهده است.

3) آیا امکان ثبت نام برای اشخاصی که تاکنون برای سهام عدالت ثبت نام نکردند وجود دارد؟
پاسخ: دوره مجاز ثبت نام بازه زمانی ده ساله 1385 الی 1394 بوده و پس از آن ثبت نام جدید صورت نمی گیرد. در صورت صدور مجوزهای جدید، متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

4) افراد جامانده و کسانی که قبلاً ثبت نام نکرده اند چگونه می توانند مشمول دریافت سهام عدالت شوند؟
پاسخ: دوره مجاز سهام عدالت به پایان رسیده است. در حال حاضر به دلیل عدم وجود مجوز و ظرفیت های قانون، ثبت و توزیع سهام عدالت به افراد جدید میسر نمی باشد.درصورت صدور مجوزهای جدید، متعاقباًاطلاع رسانی خواهد شد.

5) افرادی که با وجود ثبت نام اولیه در زمان مقرر در تعاونی های سهام عدالت شهرستان ها، ثبت نام نهایی نداشتند، مشمول سهام عدالت محسوب می شوند؟
پاسخ: فقط کسانی که در شرکت های تعاونی شهرستانی ثبت نام نهایی داشته اند و نامشان از طریق آن شرکت تعاونی به سازمان خصوصی سازی ارسال و در بانک اطلاعاتی مشمولین درج شده است مشمول سهام عدالت هستند و صرفاً ثبت نام اولیه دلیل عضویت مشمولین نیست.

6) آیا ثبت نام شدگان فوت شده کماکان مشمول سهام عدالت هستند؟
پاسخ: بلی ثبت نام شدگان قطعی فوت شده جزو مشولین سهام عدالت هستند و وراث قانونی شان   می توانند متعاقباً از طریق همین آدرس اینترنتی اطلاعات لازم جهت اقدامات بعدی را کسب نمایند. فعلاً ضرورتی به هیچ گونه پی گیری یا مراجعه حضوری نمی باشد.

7) در صورت مفقودی برگه عضویت سهام عدالت باید چه اقدامی کرد؟
پاسخ:هیچ لزومی به در اختیار داشتن برگه عضویت سهام عدالت نیست و این برگه دارای کاربرد و ارزش نمی باشد. مشمولین سهام عدالت با مراجعه به همین آدرس اینترنتی می توانند اطلاعات لازم برای عضویت و سهامداری خود را پی گیری کنند.
 

کلیه افراد از امروز 18 اسفند میتوانند وارد سامانه سهام عدالت شوند و صورتحساب سهام خود را دریافت کنند منبع : پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت 


 جزئیات سبد کالا 96 + استعلام سبد کالا با کد ملی 

نظرات (۱)

 • افسانه غنی زاده
 • ثبت نام سهام عدالت به صورت رایگان من 

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی